Wyślij sms o Treści Decyzja na Numer 7243

fundacjaspeedwaya.pl

70 887 75 03 wew 149

Strona: fundacjaspeedwaya.pl

kategoria tematyczna: Ogólnotematyczny

Fundacja Speedwaya – wspieramy młodych sportowców!

Zapraszamy na stronę internetową Fundacji Speedwaya – organizacji non-profit, która działa na rzecz rozwoju i promocji speedwaya w Polsce. Nasza misja to wspieranie młodych talentów, dających się poznać na torze i zdobywających kolejne trofea.

Na naszej stronie znajdziesz wiele informacji na temat działalności Fundacji oraz naszych sponsorów i partnerów. Przedstawiamy również listę zawodników, których wspieramy, a także relacje z najważniejszych zawodów i turniejów.

Chcemy, aby speedway stał się jeszcze bardziej popularny w Polsce, a zawodnicy mieli najlepsze warunki do treningów i startów. Dlatego angażujemy się w organizację szkoleń, zajęć sportowych i innych wydarzeń związanych ze speedwayem.

Jeśli jesteś młodym, ambitnym zawodnikiem, który chciałby rozwijać swoje umiejętności i osiągać kolejne sukcesy, skontaktuj się z nami. Szukamy właśnie takich osób, których wspomożemy w drodze do kariery speedwayowej.

Działamy w oparciu o wartości takie jak: pasja, profesjonalizm, zaangażowanie i pomoc. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i dołączenia do naszej społeczności. Razem możemy wiele osiągnąć!

 

Zobacz polecaną stronę  fundacjaspeedwaya.pl

Podoba Ci się wpis daj ocenę i napisz komentarz o fundacjaspeedwaya.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj
Szukaj
Najnowsze posty
Wyślij sms o Treści Decyzja na Numer 7243
70 887 75 03 wew 149