Wróżby - Jak zmienić los
Wyślij sms o Treści Decyzja na Numer 7243

Wróżby – Jak zmienić los

70 887 75 03 wew 149

Od kiedy na ziemi pojawiły się pierwsze ślady ludzkich stóp, zaznaczono pojawienie się wraz z nimi dążeń ludzkich istot do poznania swoich przyszłych losów. Ludzie zawsze próbowali się dowiedzieć czegoś więcej o sobie i swojej przyszłości. Szczególnie w pradawnych czasach dążenia te były nadto silne, gdyż ówczesna nauka, a raczej jej brak, nie dostarczała ludziom wielu informacji o życiu i ludzkim istnieniu.

 

Wróżby i wróżki

Jedną z wróżb, której pojawienie notuje się na czasy istnienia starożytnego Egiptu, jest Tarot. Wróżby z kart Tarota od wieków objawiały ludziom ich przyszłość i przeznaczenie. Powszechnie mówiono, że Tarot jest zwierciadłem duszy.

Karty w rękach wprawnego tarocisty pomagają uświadomić ludziom, kim naprawdę są, jaki los jest im pisany a także podpowiadają, jak uniknąć niepotrzebnych, ale trudnych zmagań z czekającą ich przyszłością.

Wróżby nie tylko te, które wykonywane są za pomocą kart Tarota, są dla ludzi im ufającym, prawdziwym drogowskazem do obrania właściwej drogi życia. Nasze uczynki są pochodną naszych uczuć, więc nasze życie zależy nie tyle od pisanego nam losu, lecz od tego, w jaki sposób ukierunkujemy naszą psychikę. Nasuwa się, więc w tym momencie pytanie, do czego służą nam wróżby? W odpowiedzi na tak zadane pytanie, prawdziwa wróżka będzie nas przekonywać, ze wróżby są środkiem pomocniczym do określania i wyjaśnienia relacji z innymi ludźmi, jest również skutecznym narzędziem rozwoju osobistego.

Prawdopodobnie przedstawiciele wszystkich poprzednich naszych pokoleń wróżyli sobie za pomocą dostępnych w danych czasach metod wróżenia. Kierowani chęcią poznania przyszłości, do jej przewidywania stosowali wróżby z chmur, wróżby z run, wróżby z wiatru, wróżby z wahadełka, wróżby z kart, wróżby z kości i wiele innych. Za pomocą wróżb, ludzi chcieli zmienić przeznaczenie, oszukać los i uchronić się przed niebezpieczeństwem.

Portal ezoteryczny

Witam serdecznie na mojej stronie. Strona poświęcona jest tylko niektórym zagadnieniom ezoteryki takim jak: wróżenie z fusów, wróżenie z liczb (numerologia), wróżenie z kwiatów czy wrózenie z wahadełka. Mam nadzieję, że znajdziecie tutaj Państwo wiedzę i odpowiedzi na nurtujące was pytania.

Jedna odpowiedź do “Wróżby – Jak zmienić los”

  1. Doradca Filmowy pisze:

    Super Ciekawe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj
Szukaj
Najnowsze posty
Wyślij sms o Treści Decyzja na Numer 7243
70 887 75 03 wew 149