Wyślij sms o Treści Decyzja na Numer 7243

wrozby kiedy bede miala dziecko

70 887 75 03 wew 149

Wyszukany temat: wrozby kiedy bede miala dziecko

Wrozby na temat przyszłości są popularne od wieków. Wiele osób wierzy, że przy użyciu prostych narzędzi i symboli można odczytać własne losy. Jeden z częstszych motywów to pytanie o dziecko. W tym artykule przedstawimy kilka sposobów, jakie wrozby na przyszłość w tym temacie są najbardziej popularne.

1. Wiercenie w drzewie
Jedną z popularnych wśród wrozek metod jest wiercenie w drzewie. Oto jak to działa: wybieramy drzewo, które kojarzy nam się z płodnością i kobiecością, np. dęba, buka lub lipy. Następnie wybieramy cienki patyczek i zaczynamy wiercić w kłodzie drzewa. Jeśli patyczek zacznie się chwiać, to znaczy, że uda nam się zajść w ciążę w ciągu roku.

2. Kawa
Znajdując się w towarzystwie znajomych można zrobić sobie małą przerwę i zaparzyć kawę. W trakcie picia, zwracamy uwagę na kształty, jakie utworzą się na dnie filiżanki. Oto co one oznaczają:

– krzyż – symbolizuje łzy i kłopoty w ciąży,
– koło – znak szczęścia i swobodnego przebiegu ciąży,
– trójkąt – oznacza, że w ciąży zajdzie się bliźniaki,
– droga – znak, że ciąża zostanie przerywana albo dziecko umrze w okresie niemowlęctwa.

3. Włosy
Innym sposobem jest wybieranie włosów z głowy i wrzucanie ich na ogień. Jeśli włosy szybko się palą i pięknie się spalają, to znaczy, że ciąża będzie udana. Jeśli włosy są trudno zapalne, to oznacza problemy z ciążą i porodem.

4. Łańcuszek
Kolejną metodą są odpowiednio dobrane łańcuszki. Na szyi kładziemy łańcuszek z charmsami. Jeśli w ciągu roku zdarzy się, że charms się zgubi, oznacza to, że zostaniemy matkami.

5. Zielony groszek
Ostatnią wskazówką jest zielony groszek. Znajdziemy go w sklepie zielarskim i po powrocie do domu przesadzimy go do doniczki. Jeśli groszek zacznie rosnąć, to znaczy, że uda nam się zajść w ciążę.

Podsumowując, wrozby na temat przyszłości są bardzo popularne i często wykorzystywane. Warto jednak pamiętać, że nie są one w 100% skuteczne. Warto patrzeć na nie z przymrużeniem oka i nie traktować ich zbyt poważnie. Jednak, jeśli ktoś wierzy, że takie wizje mogą pomóc, to warto spróbować.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj
Szukaj
Najnowsze posty
Wyślij sms o Treści Decyzja na Numer 7243
70 887 75 03 wew 149