Wyślij sms o Treści Decyzja na Numer 7243

wróżka chrzestna kto grał

70 887 75 03 wew 149

Wyszukany temat: wróżka chrzestna kto grał

Wróżka chrzestna to jedna z najbardziej znanych postaci ze świata baśni i bajek. Choć wiele osób kojarzy ją przede wszystkim z filmem z 1997 roku, to jednak warto przypomnieć, że pojawiła się ona już w latach 50. w powieści autorstwa Eleanor Hodgman Porter.

Jeśli zastanawiasz się, kto wcielał się w postać wróżki chrzestnej w różnych adaptacjach, to oto kilka informacji na ten temat:

1. Julie Andrews – najbardziej znana i kultowa wróżka chrzestna, która pojawiła się w filmie z 1964 roku. Andrews zdobyła za tę rolę Oscara w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa.

2. Mia Farrow – w 1976 roku pojawiła się telewizyjna adaptacja filmowa z udziałem Farrow w roli wróżki chrzestnej.

3. Kathy Najimy – w 1997 roku aktorka wcieliła się w postać wróżki chrzestnej w filmie „Rodzina Addamsów 2”.

4. Jillian Bell – w 2020 roku pojawiła się nowa wersja filmowa „Wróżka chrzestna”, w której Bell zagrała tytułową rolę.

Warto wspomnieć, że oprócz filmów, postać wróżki chrzestnej pojawia się także w licznych adaptacjach teatralnych oraz serialach animowanych.

Jeśli chcesz zrobić niespodziankę swojemu dziecku, warto zorganizować mu urodziny w stylu „Wróżki chrzestnej”. Można wtedy zaprosić do zabawy przyjaciół i przygotować różne atrakcje związane z tą postacią, np. konkurs na najładniejsze skrzydełka, wyścigi na miotłach czy lekcje czarowania.

Podsumowując, postać wróżki chrzestnej jest niezwykle popularna i uwielbiana przez dzieci z całego świata. Jeśli chcesz wprowadzić trochę magii do swojego życia, warto pochylić się nad historią tej uroczej postaci i zorganizować w jej stylu niezapomniane przyjęcie dla swojego malucha.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj
Szukaj
Najnowsze posty
Wyślij sms o Treści Decyzja na Numer 7243
70 887 75 03 wew 149